Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Észrevettem a hónaljamon egy...

Észrevettem a hónaljamon egy duzzanatot, ami ha megfogom nagyon kemény. Olyan mintha egy nagy pattanás lenne, de nem vagyok benne biztos. Megnézessem?

Figyelt kérdés
Egyáltalán volt már valakinek ilyen? Lehet hogy csak egy pattanás?
2013. szept. 9. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
DOKI MOST.Bármi lehet,de mi itt biztosat nem tudunk írni.
2013. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnézetheted, nekem évek óta van. Nem tudom pontosan mi, de a borotválkozástól alakul ki. Ha pattanás féle, azaz ki lehet nyomni, akkor nyomd ki. Fájni fog, de tisztulnia kell. Ha nem tudod, vagy ha kinyomtad utána párakötözd napokig. Azaz: gézlapra kenj tetránt, ezt a dudorra. A géz tetejére meleg vizes vatta, arra egy nejlon darab (pálni kell neki) erre száraz géz lap és körbe beragasztani. Ezt 12 óránként kell cserélni. Ettől fellazul benne a váladék, akkor ki lehet nyomni. Nekem ezt sebész mondta, nem magam találtam ki. Bevált.
2013. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta van. A bőröm alatt, egy kis duzzanat, inkább csomó. Kicsit húzódik néha, de nem fáj. Nem nő, de nem is tűnik el.

Ultrahanggal néha (mondjuk évente) megnézetem - semmi.


Azt mondják, ez a hónalj borotválásától alakul ki, és, ha nem nő, vagy nem fáj nagyon, nem kell vele semmit csinálni.


Persze nézesd meg, hogy nálad is erről van-e szó, de ne ijedj meg, állítólag ez elég gyakori!

2013. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hónalji nyirokcsomók gyakran begyulladnak. Nekem nyáron volt egy kétcentis, orsó alakú duzzanat, de fájt is. Kábé tíz napig tartott.

Ha a tied nem fáj, akkor figyeld, hogy nem nő-e. Ha nő, mutasd meg orvosnak.

2013. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia!Nekem menzesz körül begyulladt ott egy szőrtüszőm.Az is egy kis csomó volt,és kemény,nem jött belőle semmi.Azért nézesd meg,innen nem tudunk semmit sem mondani,lehet a súlyosabb eset is!:/
2013. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem, mint az előzőnek, annyi különbséggel, hogy a közepébő valami fehér cucc jön ki ha megnyomom mint egy pattanásnál><
2015. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!