Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha elájulok, de tényleg...

Néha elájulok, de tényleg ritkán mi lehet a baj? Ennyiért érdemes orvoshoz rohangálni?

Figyelt kérdés

Például, ha nagyon fáj valamim, nem mindig bírom ki és rosszul leszek tőle, elájulok. Eddig kétszer fordult elő.

De a meleg vizet sem bírom, és sokszor rosszul leszek egy kád pihentetőnek kívánt fürdés után.... nem mindig ájulok el, de általában mindig legyengülök tőle kicsit és szédülök. De már ájultam el ettől is.

Nem olyan sűrűek ezek a ájulások, de kb félévente rendszeresen előfordul.

Valami szív probléma lenne, vagy cukor? Menjek el vele orvoshoz? Nem szeretném ha a családom fülébe jutna így a háziorvosunkhoz kizárt hogy elmegyek vele... Debrecenben milyen lehetőségek vannak még a háziorvoson kívül? Van valami független orvos akihez fordulhatok? (ingyen, tehát magánorvos kizárva)



2013. szept. 1. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hány éves vagy? Ha elmúltál 14, az orvosodat - a háziorvost is - köti az orvosi titoktartás, és nem beszélhet senkivel arról, hogy neked milyen betegséged van. Azért persze figyelmeztesd, hogy tényleg nem szeretnéd, ha szólna róla másnak.


Egyébként az iskolaorvosnál is próbálkozhatsz, vele ritkábban találkoznak a szüleid.

2013. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmúltam. De az orvosunk elég idős... édesanyám meg rendszeresen jár hozzá betegségei miatt gyógyszert kiíratni. Tehát titok tartás ide vagy oda nem vagyok biztos benne, hogy nem kérdez rá tőle, hogy akkor mi van velem... Ezért gondoltam, hogy másik orvoshoz mennék inkább biztos, ami biztos.
2013. szept. 1. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana kivizsgáltatnod magad. Lehet tudnak segíteni. Már rég el kellett volna menned dokihoz.
2013. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kivizsgálás biztos nem ártana! Az ember nem ájúl csak úgy el!
2013. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menj orvoshoz mielőbb!
2013. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 28. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!