Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbeteg vagyok. Lehetne...

Pánikbeteg vagyok. Lehetne valami kezelés rá?

Figyelt kérdés
nemrég nyugtatót szedek, azaz ma. ma vettem be az elsőt kb 10 perce. egy kicsit hányingerem van, de ennyi. nemsokára vnyitó lesz, és nem szeretnék pánikrohamot. mindig az van. mit kéne tennem? 15/l

2013. aug. 31. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Ne szedj semmi gyógyszart! csak tönkretesz, meghízol, elbutulsz tőle. Viseld el a világot, más is ezt teszi. Foglalkozz értelmes dolgokkal, olvass -irodalmat, ne szemetet, rajzolj, fess, zenélj, énekelj. gyakorlod valamiben magad, hogy ki tud majd fejezni, amit tapasztalsz, amit tudsz a világról. Hogy tudjál segíteni másoknak, a szenvedőknek, akiknek szükségük van rá.


"Ember vigyázz, figyeld meg jól világod:

ez volt a múlt, emez a vad jelen, -

hordozd szivedben. Éld e rossz világot

és mindig tudd, hogy mit kell tenned érte,

hogy más legyen."


Radnóti Miklós

2013. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez nem lenne megoldás. kb napi 3-4 órás rohamom van, amikor nem tudom, hol vagyok, álomszerű, felmegy a pulzusom, és nagyon ideges vagyok. majdnem összeesek néha. tanulni sem tudok. nyugtatót írtak fel rá, de nem hiszem, hogy fogom szedni. már nagyon fáj a fejem tőle. valaki segítsen!!
2013. aug. 31. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Dr.Tringer László pszichiáter az előadásán elmondta, részletesen kifejtve- a pánik a hisztéria egyik formája. Most ez a "divat" "pánik" ez a sikk, így nevezni. Hisztéria az, azért amit 1 -ben írtam jó rá - ne merülj bele. 15 éves vagy- azok akik gyengék voltak és gyógyszerre álltak rá, mind nagyon bánják, mert egy zsákutca, nem gyógyít, elnyomja a bajt, és állandóan emelni kell, hogy hasson. meghíznak, eldeformálódnak és elmegy az életük. Mit olvasol? Tanulsz valamilyen hangszert? Rajz?
2013. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
zongorázok már 6 éve, meg világhírű kórusban énekeltem, de nem tudtam aktívan részt venni, mert fellépéskor mindig rohamom volt. és így ki sem tudtam állni. meg ugye próbán is. ami 10-szer volt egy héten.. de a zongora az megy
2013. aug. 31. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó! Gyakorolj sokat. Nagyon sok hasznát veszed még később! A kórusért kár.. arra kell gondolni, nem a te személyed, és általában nem a kórustagok személye a fontos - hanem a kórus együttes hangzása.. Létrejön valami, ami együttes akart nélkül nem tudnak megszólalni- és nagyon szép tud lenni. De a zongora jó. Ki a kedvenc zeneszerződ, ha van ilyen?
2013. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*ami együttes akarat nélkül nem tudna megszólalni
2013. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
beethoven meg chopin:) áltaában tőlük játszok. fantasie impromtu, forradalmi etüd, holdfény szonáta 1.2.3 tétel stb:)
2013. aug. 31. 23:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Hu, nagyon jó! Holdfény szonáta.. 1 tétel még csak csak- de azután már nagyon nehéz, jól haladhatsz!

Ez is nagyon szép:

http://www.youtube.com/watch?v=EvxS_bJ0yOU

Nocturne...

Jó éjt!

2013. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen nyugtatót írt fel a doki?


17F

2013. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!