Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minek a tunetei a lovetkezok?

Minek a tunetei a lovetkezok?

Figyelt kérdés

Gyors szivveres(100 folotti pulzus) semmi megeroltetot nem vegeztem.

Mellkasi fajdalmak(van amikor a mellkasom kozepen erzem maskor kisse balra,de van mikor fent baloldalt a nyakamnal erzek szuro fajdalmat)

Mindez miutan felebredtem es megittam a reggeli kavet(kb. 1 dl)


2013. aug. 29. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a koffein az oka a tüneteidnek, de biztosan te is sejtetted. A koffein serkenti a szívverést, növeli a pulzust anélkül, hogy bármit mozognál. Ez a szapora szívverés kifáraszthatja annyira a szívet, hogy mellkasi fájdalmad legyen. Szóval a tanácsom, hogy az 1 dl kávédat csökkentsd fél decire, és nézd meg, akkor is fenn áll-e ez a tünet, vagy hogy javul-e egyáltalán.
2013. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod.Hat igen, a szapoea szivveresnel sejtettem,hogy a kave lesz a bunos.A mellkasi fajdalom volt az ami megijesztett,mert szapora szivvereses tuneteim eddig is voltak,de nemtudni miert.Volt mar 126 os pulzusom is elkor bementem a munkahelyemmel szemben levo patikaba ahol megmertek a vernyomasom es igen csak csodalkoztak a magas pulzuson.Kaptam ra Propranolol tablettat.
2013. aug. 29. 16:55
 3/4 A kérdező kommentje:
A propranolol ugyan csokkentette a pulzust,de a melkasi fajdalom megmaradt.
2013. aug. 29. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Így első hallásra szerintem koffein érzékeny vagy és az erősebb kávékat hanyagolni kéne.

Vagy gyengébb kávéra kellene áttérned, vagy fekete teára átszokni. Az is élénkít de nem érzed tőle úgy hogy kiugrik a szíved.

2013. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!