Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a tunetei az alabbiak?

Minek a tunetei az alabbiak?

Figyelt kérdés

tegnap delben bevettem egy Ospen tablettam majd delutan kb.5 ora tajan megittam 3deci sort.A sor fogyasztasa utan 10 percel az alabbi tuneteket tapasztaltam:-szapora szivveres (a pulzusom 153 volt)

-az arcom vervoros volt -a szemeim is bepirosodtak


Az erdekelne,hogy ez azert volt mert gyogyszerre ittam vagy valamilyen mas ok miatt nem birom az alkoholt.

Meg a kinos kerdesek elott mint pl:"Miert iszol gyogyszerre"

a valaszom:Meggondolatlan voltam,nem gondoltam,hogy egy kevestol ijen problemak lesznek.


2013. márc. 29. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyógyszerek, amikre nem szabad alkoholt inni. Nézd meg máskor a betegtájékoztatót. :) Valószínű felvitte a vérnyomásod, ha azóta nincs bajod, akkor csak a gyógyszer-alkohol párostól
2013. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Ospent gondolom valami fertőzésre kaptad, nem lázrohamod volt?
2013. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Ospen,mint általában az antibiotikumok(kivéve Klion,Supplin),szedése mellet nem tilos alkoholt fogyasztani.
2013. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!