Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrprobléma, pattanásos hát?!...

Bőrprobléma, pattanásos hát?! 18 /F segítség

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves vagyok, helyes,jól kisportolt testem van, de a hátam undoritóan pattanásos, és mindenhol, és vannak nagy megtelt pattanások is (bocsánat, én is hányok magamtól) most kezdtem el borostásodni, lehet hogy köze van hozzá? mert akkor nembánom, de ha nem akkor nagyon örülnék ha eltünne
2013. júl. 31. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szénsavas üdítőtől van, persze ha olyanokat iszol.
2013. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ivcs ***** válasza:
napozz! az leszárítja
2013. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mostanábanh elmentem a burger kingbe enni, nyomtam szénsavas üditőket, de alapjában véve eddig egészséges életet éltem és alig ettem valami rosszat, chipset vagy valamit.. de a hátam már jórégóta ilyen , és akkor is ilyen volt amikor egészségesen étkeztem
2013. júl. 31. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jól bekenni az egészet fogkrémmel, hagyd kicsit száradni és most le. Nekem hátul a nyakamnál elég jól bevált.
2013. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudok erre biztos megoldást ha érdekel. Írj privátot.
2013. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napozás nem ajánlott mert sok embernek hegesen gyógyul úgy a pattanás. Alapvetően attól vagy pattanásos hogy a faggyúmirigyek eltömődnek a hátadon, legjobb megoldás kozmetikus aki vállal hátkezelést, havonta egyszeri alkalom bőven elég.
2013. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!