Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miligest nem vált be. Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miligest nem vált be. Nektek mely tabletták hatottak jótékonyan a bőrötökre (főleg, ha előtte pattanásos volt)? A többi lent!

Figyelt kérdés
Szeptember első napján kezdtem el szedni a Miligest tablettát. Két levelet szedtem be belőle. Sajnos már előtte is elég pattanásos volt a bőröm(főleg a hátamon), de ahogy elkezdtem szedni az arcomon naponta jöttek elő újabb és újabb pattanások. Reméltem, hogy a tabletta elmulasztja őket, mert sokaktól hallottam, hogy csak ezért kezdtek el tabit szedni(én nem ezért). Újra szeretnék elkezdeni tablettát szedni, a héten megyek is az orvosomhoz. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nektek melyik tabletta hatott jótékonyan a bőrötökre is?

2012. dec. 18. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sok nőnek semmit nem segítenek. Kozmetikus vagyok ugyhogy sokan jöttek már ezzel a panasszal.
2012. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Mindig vártam, hogy majd jobb lesz és elmúlnak. Az arcom valóban szebb lett, hogy már nem vagyok a pubertás korban. A hátamon sajnos még mindig sok az elszíneződött, csúnya pattanás. Voltam bőrgyógyásznál, de mindig ugyanazt a két krémet írja fel. Azoktól egy fokkal éppen jobb, de nem sokkal. Mit lehet tenni? Már elképesztő módon zavar és feszélyez. :(
2012. dec. 18. 23:08
 3/10 anonim ***** válasza:
érdemes lenne utána járni a kiváltó oknak. 90%-ban hormonális, viszont amíg külső hormon pótlás van nem lehet reális hormonképet látni. Én azért beszélnék egy endokrinológussal a helyedben, de ő nagy valószínűsggel azt mondaná hagyd abba és akkor utána kivizsgál. 20 évesen már nem kéne ilyen problémának lennie, vagyis nem lenne szabad ilyen súlyosnak lennie.
2012. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem szedek tablettát. Szeptemberben és novemberben szedtem csak(előtte sosem) két levéllel. Elvileg csütörtökön mennék az orvoshoz felíratni. Még nyáron a bőrgyógyászom is javasolta, hogy majd ha sor kerül a fogamzásgátló tablettára, az jót tehet. Hát nem tett jót. Bár lehet nem ártott volna, ha előtte az orvos elküld vérvételre, nem csupán találomra felír egyet.
2012. dec. 18. 23:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Diane 35-öt szedtem 4 évig.Nekem nagyon bevált!
2012. dec. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha most nem szedsz szeritnem is el kéne menni egy endokrinoológushoz. Sajnos nem küldenek el elötte vérvételre pedig az lenne a szabály. Sok lány van akinek nem is lehetne szedni mégis felírják mert nem is nézik meg minden ok-e náluk. A másik probléma hogy még ha javul is a bőröd tőle utána ha abbahagyod megint visszatér mivel az ok nincs gyógyítva csak elfedve a tünet. Van akinek még csúnyább lett utána mivel annyira összezavarta a hormonokat. Még az "egészséges" lányoknál is (aki nem ezért szedte) egy pár hónapig amig tisztul a szervezet okoz pattanásos problémákat, nem hogy annál akinek elötte is súlyos volt.
2012. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is vizsgáltasd ki. Bár én fogamzásgátlás céljából szedem, voltam felíratás előtt vérvizsgálaton is, ugyanúgy megvannak a pattanásaim. Kísérletezgethetsz, de lehet, hogy olyan gyógyszert fogsz ki aminek más kellemetlen mellékhatása lesz.
2012. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, hasznosak!
2012. dec. 19. 23:25
 9/10 anonim válasza:
most van egy új Mistral azt mondta az orvosom h a pattanásokra is nagyon jó
2012. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Lyndinette 20 tablettát írt fel az orvos, ill. két orvos, mert tanácskoztak is, hogy mi legyen. Egyelőre még nem kezdem el szedni.

2012. dec. 23. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!