Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pattanásos lettem a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanásos lettem a fogamzásgátlótól, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Most kezdetem el szedni a lindynette 20-at, 8 szem van még hátra az első levélből és tele vagyok pattanással az állkapcsomnál 2 oldalt és a nyakamon, de az állam sem valami szép.Mit tegyek? Mindenkitől csak azt hallom, hogy vérezget az első levél alatt, meg feszülnek a mellei, nekem semmi bajom, nem barnázom, nem fáj a fejem, de kétségbe vagyok esve, mert nem hogy szebb lenne a bőröm, hanem tiszta pattanás. Rossz a tabi? Irány a doki és váltsak?
2011. nov. 27. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes lenne dokihoz menni... lehet tényleg váltani kell és akkor ő majd segít
2011. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KeiCore válasza:
Szia! Én is pont a Lindynette 20asat szedem, már kiszedtem az első levelet és szintén így jártam .... a pattanások is pont ott jelentkeztek, mint nálad :/ Sokat agyaltam már, hogy biztosan a fogamzásgátlótól jöttek-e ki, mert nem volt jellemző a bőrömre, hogy túlontúl pattanásos lett volna bármikor is.. Remélem a 3hónap alatt hozzá fog szokni a szervezetem és eltűnnek.
2014. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül nem volt megfelelő a tabi, próbáltam más fajtákat is, végül abba is hagytam. Nem bírta a szervezetem. Remélem a te gondod megoldódik.
2014. jún. 2. 09:10
 4/4 KeiCore válasza:

Köszönöm aranyos vagy! Tőlem is kérdezte, hogy nem e akarom abbahagyni, a válaszom nemleges volt, így felírt egy Dienorette nevű antikoncepciót, min 3 max 6 hónap míg meglátszik a hatása, ugye amíg hozzászokik a szervezetem, hát mit mondjak kíváncsian várom, hogy mi fog történni, nem szeretném abbahagyni... Viszont ha az lesz a megoldás mit lehet tenni :)

S neked nem ajánlott másfajtát helyette? :O

2014. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!