Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azok akik pajzsmirigyalulműköd...

Azok akik pajzsmirigyalulműködésben szenvednek miért nem szedhetnek jódos termékeket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen az alulműködésed. Ha jódhiányos alulműködésben szenvedsz és kapsz rá pótló terápiát túl lehet nagyon könnyen adagolni és túlműködésbe fordulhat át, ha pedig hashimoto a probléma akkor a túlzott jódbevitel további sorvadáshoz vezethet(arról nem beszélve, hogy a hormonpótlás mellett ha normális a jód akkor megint csak további gebaszt okozhat ha túlműködésbe fordul át.
2013. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
l-thyroxint kell szednem 50mg-ból napi 1 szemet,de az a baj,hogy a szintem a terhességgel emelkedett meg(5,2) és emiatt el is ment a babám 2* is.Ezt nehezíti,hogy inszeminációval lettem csak terhes.Szőval hormon tömegét viszem a szervezetembe amit már nem szeretnék míg ebből valahogy ki nem gyógyulok.De ki lehet ebből gyógyulni?Hisz könnyű azt mondani,hogy foggyak le,de az inszeminációk előtt én 60 kg voltam,most pedig utoljára 95.Persze megint lefogyok és utána?Jó lenne valami igazi és gyors gyógymód!
2013. júl. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!