Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik hosszútávú inszomniában...

Akik hosszútávú inszomniában szenvednek?

Figyelt kérdés

Amikor megpróbálnak elaludni, akkor:

álmosak, de nem sikerül elaludniuk

vagy

egyáltalán nem is álmosak?


2013. ápr. 2. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, ez inszomnia-e, de velem az volt nagyon sokáig, hogy iszonyú fáradt voltam, mégsem tudtam elaludni, csak forgolódtam órák hosszat.
2013. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folyamatosan álmosak, sosincsenek igazán ébren.
2013. ápr. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lajoskralik válasza:
Már 60-éves el múltam.16-18-éves koromig sokat aludtam pedig sportoltam.Majd lassan teljesen meg változott ez az állapot!Egyre kevesebbet aludtam 3-5 órát ez mindig változott nálam.Nem gondolkoztam azon hogy ez miért van de nem is érdekelt.Ha felébredtem neki láttam valami munkának!Ez azóta is így megy.Most itt az oldalon olvastam erről hogy ez még betegség is lehet.Nem tudom én jól vagyok.Szerintem talán kevesebbet kellene foglalkozni magunkkal és akkor talán könnyebb lenne az életünk!!
2013. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!