Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laboreredményt telefonon...

Laboreredményt telefonon bemondanak?

Figyelt kérdés
Hormonvizsgálaton voltam, sürgősen kellene, ha felhívom a labort, megmondják az eredmenyt?
2013. júl. 9. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahol igen, valahol nem.

De nem fogják neked az egészet lediktálni, csak annyit mondanak meg, hogy mi az, ami nem ok.

2013. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy nem.

És nem azért, hogy neked be kelljen menned, ha nincs rá időd, de bízom benne, hogy nem adnak ki telefonon ilyen infókat, mert bárki betelefonálhat helyetted.

2013. júl. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak progit néznek, arra lennék kíváncsi


Egyébként lombikprogramban veszünk részt, és amiatt kellene sürgősen az eredmény, de a magyar TB miatt, nem lehet sürgősre kérni a vizsgálatot, mert akkor drágább lenne. De sok múlik egy-egy ilyen eredményen.


Kedves második, értem én, hogy félsz, nehogy mások is megtudjanak rájuk nem tartozó dolgokat, de mi van azokkal, akik dolgoznak, és nem tudnak csak azért elkéredzkedni a munkahelyről, hogy megkapjanak egy papírt. Jó lenne, ha erre valami megoldást találnának. Van pl. ahol emailben elküldik neked az eredményt, de kórházi laborban ezt még nem tapasztaltam, csak ha magánúton kellett valamit megcsináltatnom.

2013. júl. 10. 06:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán adhatnának egy kódot, és csak akkor mondják meg az eredményt telefonban, ha a kódot is tudja az érdeklődő.
2013. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kód=tajszám+anyja neve.
2013. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi 5-ös, tényleg nem tudtam :)
2013. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!