Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt direkt csinálják?

Ezt direkt csinálják?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hol lenne ennek a témának a legjobb helye, mert végülis az egészséghez tartozik, és a betegségekhez. Szinte már mindenről lehet olvasni hogy egészségtelen, meghalsz tőle, kivégez, tolószékbe rak, megúsztat a Dunában stb. Legyen az tusfurdő, szappan, fogkrém, szájvíz, sampon, az ételek nagy része, a csapvíz, a levegő. Tehát a leg alapabb, és mindenap használt termékeket kiáljtják ki rákkeltőnek. Ilyen pl. a "Fluorid" megöl, címszó. Nézzük meg. Van a fogkrémben, van az ételek nagy részében, van olyan víz amiben szintén van, a szájvízben megint csak van. - Édesanyámék anno, amikor még nem jött be a többi fogkrém márka, a Kolynos -t és egyéb akkoriban használt fogkrémet vettek. Abban is volt ez a hihetetlenül halálos, nátrium-fluorid, ugyanúgy volt csapvíz, ugyanúgy voltak fluorid tartalmú ételek is, és semmi bajuk. Annyira abszurd vádakat, és összeesküvés elméleteket tudnak gyártani, hogy már némelyik röhejes, és teljesen logikátlan. Ahhoz, hogy hosszútávon fluorid túladagolása legyen valakinek, szerintem ahhoz naponta kellene fél tubus fogkrémet megenni, szájvizet inni és még sorolhatnám. Mikor alakult ki megint ez a baromság ezzel kapcsolatban? - Gondolkodjunk már reálisan! Ami manapság már nem megy. Olvas valaki valami aberrált cikket, aztán másnap inkább megöli magát, mert úgyis minden sz.r. - Akkor ilyen a mikrohullámú sütő. Ott is vannak olyan agybeteg, elvetemült emberek, akik azt írják hogy 20 (!) méterről szabad csak a mikrót "nézni" amíg dolgozik, mert sugároz. Illetve, hogy vegyük körbe a házat (már nem tudom mivel), hogy védjük a környezetünkben lévő mikrók sugárzásától. Ez nem vicc! Ezt a cikket neten olvastam. Az ilyen embereket én lecsukatnám. De tényleg. Több háttérsugárzás éri az embert, csak azzal hogy kb. a szabadba kiteszi a lábát, mint hogy mikró közelében van. - Ha én gyártó lennék, gatyáját leperelném az ilyennek. Bizonyítsa be (de ne agybeteg, és lefizetett tudósok irományai alapján), hanem a SAJÁT tapasztalatai alapján, hogy káros. Egyszerűen már elvakítanak minden embert, azokkal a rémhírekkel hogy a tusfürdő öl! Lassan már az lesz, hogy a billentyűzeten történő gépelés agyhalált okoz. Vagy ne menjél nagydolgozni a WC-re, mert feljön a patkány, megharap hátul, elfertőződik, és meghalsz...


Mire jó ez az egész? Miért akarják minden áron összezavarni az embereket? Miért van az, hogy egy gyártó a sárga földig fikázza a másik termékét, CSAK az övé a legjobb! Az emberek meg el is hiszik.


2013. júl. 9. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindebből gondolom pénzhez jutnak. Manapság népszerű dolgo mindent rákkeltőnek kikiáltani, és helyette a saját "egészséges" termékeket árusítani. Aki meg bedől a butaságoknak, az úgy járt.

A fluorid egyébként tényleg mérgező. Régen antibiotikumokat raktak mindenbe, fogkrémbe, állatok tápjába, és az a generáció is él és virul, csak nekünk rossz, mert nem lehet kezelni egy csomó betegséget, mert már az x. fajta antibiotikum sem hat...

Direkt csinálják? Naná! Ebből van a pénz...

2013. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, aláírom hogy nem egészséges naphosszat fluorid tartalmú dolgokat használni. Na de, arról sem hallottam még hogy meghalt volna valaki miatta... Kicsit abszurd nem, hogy az embert megöli a fogkrém? :D - Amúgy igazad van, én is ezt mondom, hogy érdekes módon, csak manapság rossz minden. Hiába hiszik azt az emberek hogy régen, minden olyan idilli volt, minden egészséges volt. A nagy francokat. Jó, lehet, hogy nem volt ennyi minden, na de akkor se túlozzunk már, hogy anno 10-20 évvel ezelőtt minden "BIO" volt. - Ahogy te is mondtad, meg ahogy én is, régen is voltak "rákkeltő" dolgok, és az a generáció is él... Ebben csak a pénz van, és a marketing, semmi más.
2013. júl. 9. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!