Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fogytam 8kg-ot?

Mitől fogytam 8kg-ot?

Figyelt kérdés
3 hónap alatt 8gk-ot fogytam. ez idő alatt költöztem is, és ezen a helyen ahol jelenleg élek, kevesebbet is eszek, és elég sokat stresszelek. és eléggé 3 hónapja voltam 59-60kg jelenleg vagyok 51kg. régebben elég sokat ettem, lehet hogy azért híztam 60kg-ig. mitől fogyhattam ennyit? talán valami betegség? vagy rák? vagy mi? 15/F

2013. júl. 5. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad is kevesebbet eszel, sokat stresszelsz, már ez is elég lehet a fogyáshoz. Ráadásul 15 éves vagy, ilyenkor a tested rengeteget változik, középsuliban voltak olyan osztálytársaim, akik a nyár folyamán simán fogytak 6-8 kg-ot normál étrend mellett és még mindig élnek.

Nem valószínű, hogy betegség, de ha nagyon zavar a dolog, akkor keresd fel a háziorvosod, max. elküld vérvételre.

2013. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vérvételem már volt... 1-2 hónapja.. az jó volt.. ill. kórházba feküdtem, és akkor volt labor vizsgálat. és nem mondtak olyat hogy nem jó.
2013. júl. 5. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet eszel, akkor még szép, hogy fogysz, a stressz is viszi a kilókat, próbálj meg annyit enni, mint régen és ha akkor is fogy, majd akkor kezdj gondolkodni olyanokon, hogy mi bajod lehet és irány az orvos.
2013. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha kórházban is feküdtél és ott sem találtak semmit, minden rendben, akkor lelki eredetű lehet, szóval a stressz viszi le rólad a kilókat..
2013. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!