Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki lehet gyógyulni egy betegsé...

Ki lehet gyógyulni egy betegségből, ha relaxálunk ( autogén tréning, agykontroll) és relaxáció közben azt képzeljük el, hogy elmúlik a betegség?

Figyelt kérdés
Nagyon hipochonder vagyok, de már kezdek belőle kilábalni, mert mostanában a fejembe vettem, hogy ha be lehet magyarázni a betegséget, akkor a relaxáció közben ( ha sokszor relaxálunk) ki is lehet magyarázni, és a szervezet le is tudja gyógyszerek és orvos nélkül győzni.

2012. okt. 3. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam/olvastam sok helyen, hogy egyesek szerint igen.


Szerintem nem: balesetben elvesztettem 3 ujjam és akárhogy relaxáltam nem nőttek ki...Ez volt a vicc része. De ami nem vicc: rákbeteg vagyok és ha így lehetne mantrázni, hogy nem vagyok rákos nem is lennék... Persze most tünetmentes vagyok, de nem hinném, hogy azért, mert azt szeretném.

2012. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Már sokezer ember elvégezte az agykontroll tanfolyamot Mo.-on, rengeteg sikerélményt osztanak meg a neten. Vagy ha elmész a tanfolyamra személyesen kérdezheted az ismétlőket.


De ajánlom Anthony Robbins "Egy barát üzenete" könyvet, abban is sokat olvasni a hit erejéről.


Keresgélj a témában és milliónyi forrást találsz, amivel alátámaszthatod magadban, hogy az érzelmi és gondolatvilágunk hatással van a testünkre, nem is kicsit!

2012. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!