Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyitottak lennétek egy olyan...

Nyitottak lennétek egy olyan szabadtéri sportkör létrehozásában, amelynek fő célja a harmónia elérése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy lenne-e közönsége a következő ötletnek.


Sok emberen kiütköznek a stressz jelei és nagyon sokan vannak azok is, akik egyszerűen nem tudnak kikapcsolni. A mozgás vagy nem fér bele anyagilag, vagy egyedül nem szeretnek sportolni, vagy esetleg olyan sportolási formát választanak, amely nem tudja őket harmóniába hozni, csak ideig-óráig.

Azon gondolkodtam, hogy ez talán kivédhető lenne, méghozzá egy önszerveződő szabadtéri sportkör megalapításával. Olyan mozgási gyakorlatokat és sportokat lehetne űzni, amely segít kiengedni a gőzt, amely önmagával megismerteti az embert és ellazítja. Mindazonáltal azt is tudom, elég szkeptikusak az emberek az ilyenekkel szemben, épp ezért kérdezem, hogy van-e olyan köztetek, aki el tudná magát képzelni egy olyan "sportrendezvényen", amelynek fókuszában a relaxációs és a lelki egészség állna.

Kérlek titeket, kedves válaszadók, hogy a válaszaitok mögé egy életkort és nemet is írjatok.


Előre is köszönöm!


Bármilyen kérdés merül fel, nyugodtan írhattok privát üzit is...



2012. ápr. 8. 15:37
 1/3 anonim válasza:
Engem nagyon érdekelne, plusz tudnék még keríteni embereket.:) 13/L
2012. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan sok embert érdekelne, az én korosztályomban is, mint ahogy engem. 57/N
2012. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
masszőr nem kell?:D
2012. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!