Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan segíthetnék apukámnak?

Hogyan segíthetnék apukámnak?

Figyelt kérdés
Apum rákos, vastagbélrák,januárban diagnosztizálták, már nem is műtötték,mert áttétes. tavasz környékén egész jól volt, de úgy 3 hónapja borzasztóan fáj a dereka, nagyon rossz látni, hogy ennyire szenved. nem bír se ülni,se állni, se feküdni. próbáltuk már a Cosmodisk-et,mágneses tapaszt, mindent, jobb lett picit, de egy idő után semmi sem segített. mit tehetnék érte? nagyon rossz látni. vagy már nem lehet semmit tenni? :-(

2012. szept. 12. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Mivel nem operálták gondolom májáttét és/vagy mediasztinális áttétek miatt nincs mit tenni. Ha nem operálható valaki, akkor a daganat folyamatosan terjed és egy idő után nem lesz tovább. Ezért kellene valami tennetek sajátkezűleg. Esetleg próbáltatok valami étrendkiegészítőt szedetni vele? Sok van a piacon: CoD tea, Culevit, Flavin, B16 injekció és még 100 másik. Én ajánlom a CoD teát és a Culevit-et és ezeket szedtem a műtétem után és itt vagyok (urológiai daganatom volt). Persze az orvossal egyeztetni kell, de ne várjatok arra, hogy ő ajánl valamit, mert nem fog.
2012. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

diéta. ne egyen cukrot semmi féle képen se, csak sok gyümölcsöt amiben nincs cukor és zöldséget!

ez hasznos: [link]

ha kemény diétába kezd, akkor sok reménye lehet. agykontrollt is érdemes kipróbálni csak ott az a baj, hogy nagyon sokat kell ülni


am hallottam olyan esetekről, hogy 4. stádiumba voltak és a diéta megmentette. a nagyon kemény diéta!!!!!!!!!!

2012. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. diéta hmm... már így is borzasztóan lefogyott,nem tudom jó lenne-e? :(
2012. szept. 13. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:

"diéta. ne egyen cukrot semmi féle képen se, csak sok gyümölcsöt amiben nincs cukor és zöldséget! "


Még szerencse, hogy a gyümölcsökben nincs cukor... Ó anyám.... csak fruktóz van bennük.

2012. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a banánba van, de ne zavarjon.

ó atya ég!

2012. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha szerinted csak a banánban van fruktóz, akkor nem válaszolok neked többet, mert hülye vagy...

2012. szept. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!