Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés a hónapban ez a 2....

Hasmenés a hónapban ez a 2. Alkalommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Pontosan 3 hete egy éjjel ugyanezzel szenvedtem amivel ma. Egyszer csak erős görcsök, irány a wc, hasmenés… de annyira erősen összehuzta a görcs a gyomrom.. olyan érzés volt, mintha gyomorszájt indulna a görcs, ment egyre lentebb és a végen hasmenés és ezzel a görcs is elmúlt. Egy éjjel törtent ez 3 hete pontban. Aztán helyre állt minden!

Ma éjjel megint ilyen görcsre ébredtem, és pontosan ugyanez a menet.. erős gyomorból induló görcs, végig ment rajtam és kijött. Semmi különöset nem ettem tegnap és akkor se ami összeköthető.

Én még így nem jártam… volt már hasmenésem és voltam már hányásos hasmenéses vírusos is, de az annyira ritka hogy csak na.

Hasonlót tapasztalt valaki? Már nem tudok hiányozni melóbol emiatt:(



ma 02:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!