Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Drogfüggők,szerhasználók!Szakè...

Drogfüggők,szerhasználók!Szakèrtők!Mi lenne a pont amikor elgondolkodnál hogy abbahagyd a cuccot,piát,stb?Èrzed-e hogy a poènos szombatokból mikor lesz csak azèrt cuccozás,hogy ne legyen rossz?Mi különbözteti azt meg aki beled@glik,ès aki nem?

Figyelt kérdés

Szeretném megèrteni mikènt lehet segíteni annak aki bajban van,de

1:nem ismeri be

2 hazudik saját magának

3 tulajdonképpen ledobott magáról minden felelősséget,ès csak drogozik,szexel

4 mègis egyre sz@rabbul nèz ki,ès ezen kívül megy tönkre az èlete;adósságok,nincs munkahelye,nincs egy normális telefonja,ott lakik ahol èpp befogadja valaki, beteges,mert kikezdte a drog napi szintű fogyasztása.

Szóval akinek ez elèg,az remènytelennek tűnik,mert ez lehet tönkreteszi,de mègis azt csinálja amit szeret:szex+drog.



ma 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aki bajban van, csak akkor lehet segíteni, ha ő maga is akarja. Belső indíttatás nélkül szélmalomharc az egész és csak a segíteni akaró fél megy bele tönkre lelkileg.

Én egész más függőségben szenvedtem, de csak akkor akartam "lejönni", amikor már eléggé fájt tőle az élet. Fizikailag, lelkileg, és az életem sok sok területén már ellehetetlenített a mellékhatása.

ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nincs remény,mert ez a jèt dolog pont jó
ma 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!