Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » WIWE eszköz mennyire hiteles...

WIWE eszköz mennyire hiteles ? Kardiológus tanácsára hoztam el de mostmár csak félek miatta sokszor rossz értéket mutat mennyire hiteles ?valkinek tapasztalat ?

Figyelt kérdés
okt. 11. 10:42
 1/7 anonim válasza:
Nekem van. Azt mondta elég megbízható, de mivel 2 ujjból mér, ezért ilyen eltérések lehetnek, hogy egyes értékeket fölé, alá méri valamivel, ezért sárgát jelez az EKG. De ezekkel nem kell foglalkozni. Amit érdemes nézni az maga az EKG görbe. Mindenesetre ha negatív egy WIWE az biztató és megnyugtató, illetve nagyon hasznos eseti tüneteket regisztrálni, például extrák ha vannak, hirtelen heves szívdobogás kiszűrése, ezekre nagyon jó és persze infarktust is tud regisztrálni ha van vagy szívizomgyulladást. Hasznos, de az igazi 12 elvezetéses EKG az amit nem pótol.
okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A kamrai heterogenitás a KH pedig szintén jól szűri a szívhalál kockázatát.
okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem a KH mindig más színű. A teljes kardiólógia vizsgálaton minden rendben volt koszorúerek stb.az extrák miatt kaptam a készüléket .
okt. 11. 10:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Már 5 percenként méregetem
okt. 11. 11:05
 5/7 anonim válasza:
Extrázol? Mennyire sűrűn?
okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holteren mertek kamrai 900 pitvari 1100 de van h nem erzem
okt. 11. 11:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszert sem kaptam rá. De sziv uh jo minimalisan nem zar egyik billenytum de azt mondtak az semmi terheles is jo volt a coronaria ct is
okt. 11. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!