Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » G3 stádiumu rossz indulatu...

G3 stádiumu rossz indulatu hasnyálmirigyrákot túl lehet élni még idős korban ? Nagymamám Pesten van most kórházban a Semmelweis egyetemen mindenféle vizsgálaton. Novemberben lesz 1 éve, hogy egy ultrahangon kiderult, biopszia g3 rossz indulatu

Figyelt kérdés
Műteni nem lehetett olyan helyen van neki. Somatulin szurit kapott fél évig Pesten azt mondták az nem jó neki. Kétségbe vagyok esve, nem tudom meddig tart még ez az állapot. 100 kilóról le fogyott 58ra egy év alatt, állandó hasmenése van.
ma 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos rossz tapasztalatom van, idős nagybátyám sem élte túl.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is rossz tapasztalatom van. De remélem, hogy neked nem lesz az. Gyógyulást kívánok.
ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenre volt már példa, így volt már, aki túlélte idős korban is, még ha nem is jellemző.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!