Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok idegen helyen kakilni?

Figyelt kérdés

Kínos kérdés de mostanában nagy problémákat okoz ez a dolog. Több mint 1 hétig kórházban voltam és egyszerűen nem bírtam kakilni hiába jött az inger mire a wcre mentem nem jött semmi. Ezért 1 hétig nem is végeztem el a dolgomat. Viszont puffadtam és nagyon rossz volt, mert éreztem, hogy túl sok bélgáz keletkezik amit szintén visszatartottam. És még az orvosoknak se mertem ezt mondani annyira szégyelltem. Mostmár hazajöttem a kórházból és elmúltak ezek a problémák. De emiatt félek hosszabb ideig idegen helyen lenni.

Mit tehetnék ezellen? :(



ma 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte semmit nem tudsz tenni ellene, majd "kinövöd", azaz elmúlik belőled ez a szégyenérzet-szerűség. A széklet ürítés talán a leginkább intim testi történés, mert valóban csak és kizárólagosan az egyénre tartozó természetes biológiai történés.
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!