Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti tudtok idegen helyen kakilni?

Ti tudtok idegen helyen kakilni?

Figyelt kérdés
Két külön kategóriát értek ezalatt: a privát szférát (rokonok,ismerősök,utazáskor szálloda),és a nyilvános wcket( pláza,munkahely, iskola,benzinkút stb.).
2019. dec. 17. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Bárhol, bármikor. Van a WC-n zár.

A melóhelyen meg még fizetnek is érte!

2019. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudok máshol. Kivéve ha kórház. Voltam párszor életemben sajnos,de ott muszáj, máshol nem megy. Igazából pisilni sem szeretek elmenni máshol csak akkor ha már nagyon nem bírom vissza tartani
2019. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Nyilvános helyen nem. Nem szívesen de néha a szükség rávinne. De olyan vékony a fal plusz sokszor az a nagy rés az ajtó alatt, hogy mindent áthallani. A kedvencem mikor hallom hogy valaki halkan toporig az ajtó előtt, és csend van, tehát még a szipogásomat is hallja. :) Nem. Így nem megy. Rokonoknál csak akkor fordul elő ha ott alszok, de ott legalább van ajtó.
2019. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Úgy értem normális ajtó.
2019. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha akkor kell éppen, akkor persze, nincs ezzel gondom.

Pl munkahelyen gyakorlatilag napi szinten szoktam tojni. Szinte percre pontosan mindig 9-kor kell. Akkor "ér le" a reggeli kávé, vagy nem tudom... de mindig akkor van ingerem. Olyankor pedig már rég munkahelyen vagyok, nem itthon. Ráadásul egy elég forgalmas intézményben dolgozom. Nincs külön a dolgozók számára fenntartott wc. Ugyan abba a "közvécébe" járunk mint a "pórnép". Jó nagy helység, sok fülke van egymás mellett, nagy a forgalom is, szinte folyamatos a jövés-menés. De van ajtó, magamra zárom a fülkében és kész. Van hogy épp valaki a kellettem lévő fülkébe vágódik be. Hallom ahogy jó nagyokat durrogtat. És azt is tudom, hogy ő meg hallja tőlem a csobogást, vagy épp a csobbanást ahogy a barnamaci landol a vízben. Ez eleinte egy kicsit zavart, de már megszoktam. Nincs időm, lehetőségem ezen elmélkedni. Valamint inkább ez, minthogy estig tartogassam és hazacipeljem!

Szállodában, a napi rutintól eltérő környezetben általában kicsit megkeveredik a ritmusom. Ritkábban, kisebbeket és keményebbeket tojok. De ha érzem hogy kell, elintézem, nem ügy.

Plázában is csináltam már, mikor nagyon s.o.s. volt.

Anno iskolában, egyetemen is rendszeres volt nálam ez a tevékenység. Azt mondják, nem egészséges tartogatni, minek cipeltem volna haza?!

Benzinkút: régebben sokat jártam egy útvonalon. Ott már tudtam hol érdemes megállni, ahol kulturált a vécé. Az ilyen autópálya pihenőket inkább hanyagolom. Egyik-másik nagyon undorító. De olyan is volt hogy se kút, se pihenő, nekem pedig nagyon kellett. Az út mellett megálltunk, kicsit beljebb sétáltam az erdőbe, leguggoltam és elintéztem.

Soha nem értettem, hogy ebből egyesek mért csinálnak ügyet. Teljesen természetes biológiai folyamat. Mint a köhögés. Ha kell akkor idegen helyen is csináljuk.

2019. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem

Itthon se, ha van valaki.

Ha nagyon kell, újabban már merek itthon a (15 eve nem velem lako) tesóm es a párja ittléte közben.

2020. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is utálok, az idegen hely alatt a nyilvános helyeket értem, például pláza, mozi, színház. Amúgy colitises vagyok, de ennek ellenére is csak legvégső esetben megyek el ilyen helyeken. Rokonoknál semmi bajom ezzel.
2020. aug. 13. 21:05
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Huu, es engem meg le kell pontozni, mert valaszoltam a kerdesre...


Ezt is lecci. A nullara hajtok

2020. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem célom, hogy bárki magára vegye, de szerintem az nem egy teljesen egészséges családi légkörre vall, ha valaki a testvére mellett nem mer nagyon könnyíteni.

Nyílván, nem azt mondom, hogy pakoljunk a mama ölébe, de szerintem a család az mégis más.

Egyébként - hogy a kérdésre is válaszoljak -, nekem ezzel különösebb problémám nincs, mert tudni tudnék bárhol, max nem akarok. Pl. a nyilvános helyek nem a kedvenceim.

2020. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Attól még egy valasz volt a kerdesre.

Ha mar egyutt se elunk, es jo viszinyban se vagyunk, nem fog menni, hiaba ugyanazon szülők csináltak. Attól gorcsolok, amitol akarok, magyarazat nelkul is. Diszkretebb vagyok kakiteren.

2020. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!