Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem merek kakilni idegen...

Nem merek kakilni idegen helyen ezért sokat szedek hasfogót. Mit tegyek hogy ezt legyűrjem?

Figyelt kérdés
Meg azért is sokat szedek mert eszek valami olyat és rögtön hasmenésem lesz. Még a sima rántott hús+rizstől is. .Nagyon kellemetlen ,mert ha olyasmit eszem előre be kell vennem a hasfogót mert félek hogy nem érek haza. :( Mit tegyek? Tönkre mennek a beleim de képtelen vagyok idegen helyen wc-re menni. Olyan dolgok zavarnak,hogy más megérzi a szagát, esetleg nem jó a wc lehúzó nem lehet lehúzni és még a pukiról nem is beszéltem....:-(
2013. júl. 15. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyi, az nem normális, hogy még a rántott husi + rizstől is megy a hasad! Mindenképpen menj el orvoshoz!


Egyébként sokat vagy másoknál? Ilyenkor ott is alszol? Nem tudod megoldani, hogy előtte és utána otthon mész vécére?

2013. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szedj végig egy probiotikum kúrát, az lehet, hogy segítene, a Normaflore-t tudom javasolni. Hasfogásra pedig inkább aktív szenet, mint gyógyszert.
2013. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sokan vannak így, de ha nem szednél hasfogót, és rákényszerülnél a dologra, lehet rájönnél, hogy ki lehet bírni. Gondolj arra, hogy minden ember, sőt állat, így működik! Erről mindenki tud, és senki nem csinál rózsaillatút! Legyen nálad pici légfrissítő. Amúgy nem normális, hogy mindentől hasmenésed van, lehet, hogy már ártottál is a beleidnek ezzel, vagy csak pszichés az egész, mert annyira izgulsz mi lesz, ha menni kell.
2013. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!