Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok idegen helyen...

Nem tudok idegen helyen kakilni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megyek egy 7 napos fesztiválra a nyáron, de az a problémám, hogy csak akkor tudok idegen helyen kakilni, ha teljesen egyedül vagyok. Egy nagy fesztiválon meg kizárt hogy teljesen egyedül legyek pont.
2021. júl. 1. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Átérzem a problémád , teljes mértékben.

Próbálkozhatsz valami hashajtó módszerrel. Vagy a fesztivál közelében ha van esetleg máshol nyilvános mosdó, vagy benzinkút.

Vagy addig tartogatod amíg mindenki csutak részeg lesz és vagy kidőlnek és nem vár senki rád az ajtó előtt, vagy te is iszol valamit, amitől valamennyire elmúlik a gátlásod.

De tudom hogy ez nem segít, de nyugi, nem érdekel senkit hogy kakilsz. Még akkor sem ha ordítva nyögsz közben :)

2021. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Nekem eloszor ugy sikerult, igaz, egy gusztusos vecen, ahol papirra ra mertem ulni, hogy a kezem az arcomra, fulemre szoritottam, becsuktam a szemem, es igyekeztem azt kepzelni, hogy en egyes egyedul vagyok, es nyomtam.
2021. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%

Nőj fel, kezdetnek.


Ha koliba mész, vagy összejössz valami csávóval, akkor is tartogatod egy hétig?

2021. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket #1 és #2!

#3 Felnőtt vagyok és van párom aki tud a problémámról. Kollégista soha nem voltam mert mindig közel voltak az iskoláim. De nyugodtan rákérdezhetsz ezekre, mielőtt alaptalanul kioktatsz. :)

2021. júl. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!