Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatalon, 30 körül, minden...

Fiatalon, 30 körül, minden testi alapbetegség nélkül, kizárólag stressz és PTSD miatti düh érzés illetve szorongás miatt lehet szív, vagy agyi infarktust kapni?

Figyelt kérdés

Elég régóta vagyok rossz mentális állapotban, egyre csak erősödik és abszolút úgy érzem hogy nem bírom tovább elviselni az aggódást és a düh érzését és infarktust fogok kapni…

Főleg a düh érzésével van most a legnagyobb gond, sajnos olyan életem van/volt amiben nagyon sok veszekedésben volt részem. (Saját családon belül is)

Sokáig bírtam, de volt egy összeomlásom, azóta ptsd formájában jönnek ezek vissza.

Pár napja kaptam egy kamu profilról egy beszólást, azon sem tudok túllépni annyira gatya az idegrendszerem…

Nem is értem hogy az ismert emberek hogy bírják a több ezer szidó kommentet, anélkül hogy ne haltak volna még bele.

Nagyon félek, hogy a gyomromra, vagy a szívemre fog rámenni ez…

30 körül erre mennyi az esély?



ma 16:13
 1/1 IgaziÚriember ***** válasza:

Persze, lehet kapni.


"Nem is értem hogy az ismert emberek hogy bírják a több ezer szidó kommentet, anélkül hogy ne haltak volna még bele."


Úgy hogy azok nem idegbetegek, egy éppértelmű embert nem zavarják az ilyenek.

ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!