Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv! Azzal kapcsolatban...

Joci Joci 33 kérdése:

Üdv! Azzal kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni(?)bárkitől aki esetleg átesett hasonlón vagy csak szimplán " konyít" valamelyest ehhez a témához,hogy van egy kedves gyerekkori barátnőm aki Budapesten él,én viszont külföldön élek..

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a Moderna nevű oltást beadatta a lány amikor ez a sztori ugye bejött. Alapból asztmás betegsége van, és gyógyszert is szedett mindig rá plusz a pipája. Még ezzel a dologgal úgy elélt, tudta kezelni stb.. de viszont mióta az oltást megkapta, azóta ez a dolog felerősödött nála tehát maga az alapbetegsége. Ehhez hozzájött neki egy ideje, hogy sűrűn görcsöl a hasa, és ilyen migrén szerű fejfájásokra panaszkodik. A kedves lány sosem volt egy nagy orvoshoz járó személy, viszont ez miatt már volt kivizsgálásásokon. Van rendezett TB- je, de azt kapja sajnos sok esetben hogy várakoznia kellett és stb stb volt vizsgálatokon, de ez nem vezetett eredményre (nem azt az ellátást kapta amire számított volna, és nem ment tovább orvoshoz, megunta hogy várni kell és nem potenciális betegként kezelik). Én jól tudom hogy maga az oltások kísérleti vakcinák voltak amire ugye garanciát nem vállaltak azok akik ezt ráérőltették a világra. Sajnos egy darabig nem tudtunk kommunikálni , és egyszerűen nem tudtam figyelmeztetni Őt, hogy ne adassa be a vakcinát. Most viszont segíteni szeretnék rajta. Kaptam már ezen az oldalon jó tanácsokat, és abban bízom hogy most is valaki tud érdemleges jó infót adni, hogy mit lehet ezzel kezdeni(?) Ki lehet ezt valahogy kezelni valamilyen úton módon esetleg? Maga ez a szer benne marad a szervezetben vagy valahogyan kimegy pár év múlva? Bármit meghallgatok. Esetleg valaki átesett- e hasonlón vagy ilyesmi? Valami lényegre törő tanács esetleg jó volna hogy mit lehet tenni, segíteni szeretnék rajta, ha lehet ennyivel is. Elnézést a csélcsap megfogalmazásért, már rég írtam így ki dolgot, lehet nem zavaros a fogalmazás kicsit . Köszönöm a válaszokat előre is!

szept. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Ne fogd az oltásra.
szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem kötelező volt felvennem a munkahelyemen. Synopharmot kaptam. Azelőtt egyáltalán nem volt semmilyen betegségem, de azután jöttek sorba, magas vérnyomás és pulzus, inzulin rezisztencia, pajzsmirigy betegség, izületi fájdalmak. Sajnos szerintem ez mar nem fog elmúlni. Sokak azt tapasztalták, hogy az oltás kihozta azokat a betegségeket, egyszerre az összeset, ami a családi anamnézis szerint hajlamként ott volt.
szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
(1) nem fog semmit az oltásra. Tanácsot kértem ne haragudj nem ezt kedves első hozzászóló, ha nincs valami normális infód, csak a kioktatásod, akkor azt kérlek hagyd meg magadnak.
szept. 11. 20:43
 4/5 A kérdező kommentje:

(2) értelek.. ha jól tudom neki is a munkahely miatt volt kötelező, és nem igazán volt képben a dologgal hogy mi is ez. Kívánom Neked hogy stabilizálódj, gyógyulj meg azt kívánom!


Tehát akkor ez az oltóanyag nem fog kimenni belőle?


Valami speciális orvosi segítséget ezzel kapcsolatban hallott valaki??

szept. 11. 20:46
 5/5 Kroms ***** válasza:
Ha lehet tudni, hogy a holtásban lévő nehézfémek idézték elő a problémát, azt általában kelációval (fémek kivonása a testből) lehet kezelni. Az általános holtáskárosultak gyógyításának a témájában pedig itt találsz anyagot: [link] és [link]
szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!