Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyensúlyzavar vagy komoly...

Egyensúlyzavar vagy komoly probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3-4 éve küzdök vele… 1-2 évig folyamat meglátogattam a sürgösségit. Sose találtak semmit..

füll-orr gégészet, reumatológia (nyaki gerinc rtg) koponya ct, ekg, kardiologia, szív uh, 24 órás holtter, 24 órás vérnyomás, szemészet, cukorterheléd, évi minimum 2 vérvétel,neurológia . Az utóbbin csak kinevettek mert pánikkal és hipohondriával is szenvedek.

2szer altattak már egyéb nőgyógyászati beavatkozás miatt, nem volt gond.

Bocsi, de ez már nem vicces.. van hogy naokig fáj a fejem, és olyan egyensúlyzavart érzek.. nem esek el, nem ájulok, de ha megállok pl. Akkor azt érzem hogy imbolygok, mintha szédülnék.

Kezdek ettől becsavarodni. Sokáig próbáltam terelni a gondolataim, de már ettől csavarodok be.. nem tudom eldönteni hogy agyam zsibbad néha, egyensúly zavar vagy szédülök. Mintha néha megmozdulna a fejem..

lehet akár migrén? Fájhat napokig a fejem? Esetleg agydaganat? Elzárodik az ér a fejemben? Annyi hülyeség megfordul a fejemben, mégis azt érzem nem vagyok jól, félek!

Bocsi, de annyira ki vagyok most borulva, és már nem tudom melyik orvossal beszéljem meg, szerintem hülyének néznek.. de egyszerűen testileg szarul vagyok, és kellemetlen, nem beképzelem.


Valaki aki esetleg picit megtudna nyugtatni a történetével..

szerintetek ennyi idő alatt már kiderült volna ha már nagyon nagy a baj?:(



tegnap 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerősöm volt hasonló. Hipokonder és agórafóbiás volt. Amióta rendbejött a magánélete a rosszullétek elmúltak, minimális hipokondriája maradt csak, de az már nem vészes.

A szorongásod szintjét kellene valahogy csökkenteni. Pszichológus, vagy akár pszichiáter is kellhet.

tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ujra el kezdek jarni ugy erzem. De mit gondolsz? Ha nagy bajom lenne mar ennyi ido alatt kiderult volna?:(
tegnap 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Agorafóbia is lehet az ok. Vagy, szorongás.
ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!