Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet egy elhanyagolt betegség?

Lehet egy elhanyagolt betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elnézéseteket kérem, ha hülyeséget kérdeznék!


Nagyjából 2 hete jöttem ki egy megfázás szerű betegségből, emlékeim szerint egyszer volt hőemelkedésem, de egy szokásos megfázásnak érződött.


Nagyjából 3-4 nappal ezelőtt egyik este lettem figyelmes, hogy nem igazán érzem jól magam!

Gyengének éreztem magam, amint felálltam a lábaimra.

Valamint kisebb szédelgés, fáradtság jött rám, ami azóta is tart.


Lázam nincs, 36 fokos a hőmérsékletem, mégis néha hidegrázás jön rám, ez lehet a szorongás miatt?

Sajnos mostanság eléggé hipochonder lettem, ezt észrevettem már régebb óta!

Sajnos az interneten is kerestem!


Néha ha felerőltetem, akkor az orromból sárga színű sűrű váladék jön elő, de nagyon ritkán, inkább reggel, naponta nagyjából kétszer, viszont orrfolyásom nincs, valamint nem is köhögök!

Viszont a mellkasomnál égető érzést tapasztalok, valamint a szemeim is fájnak, mint egy megfázásnál!


22 éves férfi vagyok, körülbelül 2 éve dohányzom!


A holnapi napon megnézem a háziorvosomat!


Szeretném kérdezni, hogy esetleg valaki volt már hasonlóan?

Lehetséges, hogy a legutóbbi betegséget nem sikerült kipihenni?


Elnézést mégegyszer, ha hülyeségeket kérdeztem!


Köszönöm a válaszokat!



tegnap 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Orvos mondja meg, nem mi.
tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha, az orrodból most kezdett sárgás váladék folyni, akkor tisztul a szervezeted. Ezért vagy még gyenge. A hipohondria viszont erősíti a betegségtudatot.
ma 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!