Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegség vagy elhanyagolt...

Betegség vagy elhanyagolt memória?

Figyelt kérdés
2011-12 óta elég gondolkodás mentes,monoton,társaság mentes munkám van és nem vagyok egy olvasós típus se kb egy 3-4 éve elkezdtem brutálisan felejteni pl.: egy-két konkrét példa: elfelejtettem hogy rendeltem valamit az internetről majdnem vissza küldettem a futárral,vagy mikor közlekedek autóval elfelejtem hova akarok menni,de arc memóriámmal is gondok vannak..és halottam hogy ha sokat olvas az ember akkor jobb lesz a memóriája meg eléggé inkommunikatív is vagyok és arra is jó lenne az olvasás,de viszont elolvasok egy kis részt egyszerűen szinte semmi nem jut eszembe belőle,motiváció téren is eléggé a béka feneke alatt vagyok de az már régebb óta jelen van az életemben és ez által hogy semmi sikerélményem nincs az olvasás terén így nagyon nehezen jutok elhatározásra hogy könyvet vegyek a kezembe...tippek,ötletek tapasztalatok mindenre nagyon kíváncsi vagyok,pont ma kezdtem el nézegetni ilyen mentalitás javító készítményeket(ES 7,Mentalfitol stb) ha arról van vélemény vagy tapasztalat ne hagyjátok magatokban,előre is nagyon köszönöm a válaszokat! : )

2019. júl. 25. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább depressziónak tűnik. Javaslom a háziorvost, ő beutalhat neurológiára (a memóriád miatt) vagy ajánlhat pszichológust (a depi miatt) Próbálj meg tanulni valamit, akár online (duolingo-n nyelv vagy valami hasonló) akár napi 20 percben is, az nagyon jó memóriára, és sikerélményt is ad. Vegyél kutyát, menj társaságba, keress valami hobbit vagy válts munkahelyet ha lehet!
2019. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!