Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Seborrheas dermatitis/dermatit...

Seborrheas dermatitis/dermatitisz, ti hogy teszitek elviselhetobbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3x jártam már bőrgyógyásznál. Fluconer kapszula, Travocort kenőcs, fucidin stb-t írt fel mindig. Ezek a krémek/kapszulák segítettek is az akkoriban eléggé eldurvult bőrbetegségemen. De minden csak egy ideig hat. Elfogyott nemrégiben a travocort kenőcsöm és már újra vannak pattanásszerű kiütések az alkaromon, felkarom hónalj részén, lábfejemen, kézfejen illetve gyakran a hátamon. Nyugtató testápolót használok, a kezdeti viszketésre hat, mert ott nem "dörzsöli" ki a póló/egyéb más a bőröm, így nem tud keletkezni kis duzzanat vagy kipirosodás, viszont hajlamos vagyok a stresszre és emiatt az izzadásra, pulcsit nem nagyon hordhatok mert ha beleizzadok szintén elkezdenek kiújulni ezek a pattanásszerű gennyedző és viszkető bőrkiütések. 20+ ezer forintért mindig 5 perc alatt meglett állapítva hogy mim van és ment tovább az élet, addig amíg újra ki nem jönnek. Mit tehetek? Nizoral sampont ma fogom kipróbálni illetve Bepanthen Plussal kezdtem kenni a kezemen lévő duzzanatot. Kezdem kicsit feladni a dolgot, csak az a baj hogy ha nem foglalkozok vele egyre rosszabb lesz megint, és mehetek újra a jól megszokott kenőcs/kapszula adagért.

tegnap 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!