Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségem lehet?

BpBEST kérdése:

Milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés
A házi orvosom sajnos keddig nem rendel, azt hittem addig kibírom, de egyre rosszabb és rosszabbul érzem magam, ezért fordultam a gyik-hez; Egy hete elkezdtem köhögni, de nem volt semmi bajom, hideg időkben a hideg levegőtől mindig szoktam kicsit köhögni, de kéz napja ez rosszabbodott. Belázasodtam és ha mély levegőt veszek, nyomást érzek a torkomba/légcsövembe és egyből elkezdek tőle erősen köhögni ami fájdalommal jár a mellkasomba de leginkább a torkom/légcsövembe. Nagyon idegesítő, sokszor “csiklandozza” a torkom a köhögés is, egy adot ponton elkezdtem sírni is, annyira zavart, de a sírástól ahogy kicsit is mélyebb levegőt vettem, jobban elkezdett erőltetni. Nem hiszem, hogy tüdőgyulladás lenne, mert nem nyilal, ugyan akkor már teljesen el vagyok veszve és azt sem tudom, hogy amíg be nem tudok menni egy rendelőbe, milyen orvosságot vegyek be.

ma 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Tüdőgyulladás nem csak akkor lehet ha nyilal. Akár panaszmentesen is lehet valakinek tüdőgyulladása. Majd az orvos meghallgatja a tüdődet és akkor derül ki.


Ettől függetlenül valamilyen légúti fertőzésnek tűnik nekem így leírás alapján.


Pihenj, igyál sokat, ha van le tapadva váladék akkor vegyél valamilyen köptetőt (nekem a suspensio terpini volt eddig a leghatékonyabb). Ha fáj a torkod vegyél valamilyen torokfájás elleni szopogató tablettát.


A lázat ha már olyan magas, hogy nem tudod elviselni akkor értelemszerűen lázcsillapító.

ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!