Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hogy viseli ezt a mostani...

Ki hogy viseli ezt a mostani covidot? Miért ilyen 💩?

Figyelt kérdés

ma 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Milyen ez a mostani Covid?
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokkal rosszabb mint egy nátha, telhesen levert a lábamról.
ma 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Covid=Influenza


A te tested gyenge.. Majdcsak jobban leszel.


Oltani nincs értelme

ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Függ attól is, hogy valaki milyen védettséget szerzett (korábbi fertőzés, oltás), ugyanakkor a vírus is gyengült már, de egy náthánál még mindig rosszabb, átlagos esetben:

"Az orvosok szerint ezek a Covid új változatainak legelterjedtebb tünetei"

VG

Frissítve: 2024.09.27

[link]

ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most kismamaként gyanakszom, hogy elkaptam a múlt héten. Lázam nem volt, nem is köhögtem. Cserébe egész héten nyomtam az ágyat. Izzadtam mint egy ló, de így se nagyon akart távozni a betegség. Az orromba mintha betont öntöttek volna, a hátam és az izmaim sajogtak, mintha beszorult volna a levegő. Éjszakákat nem aludtam. És akkor mellé az az influenzaszerű levertség.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 pontosan.

Fel lehet ismerni a covidot.


Plusz az a borzongás ahogy begyullad tőle az egész érhálózatod 👌🏼


Jobbulást

ma 16:54
 7/9 anonim válasza:
A Covid már nagy részben megszűnt. Én egyszer voltam Covidos, az is még 2-3 éve, aztán kb. semmi volt, 3 napig tartott, aztán elmúlt.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére pár nap alatt lement.
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eddig sosem voltam, hordozó se, ha a családban volt valaki mindig teszteltem, de nekem mindig negatív volt és nem voltam beteg. A mostanit sikerült elkapnom, elég szar volt. Gondolom besegített hogy előtte nem sokkal volt kisebb műtétem.
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!