Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyáltalán vannak még covidoso...

Egyáltalán vannak még covidosok most?

Figyelt kérdés

ma 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Hogyne. Én épphogy kigyógyultam belőle. A munkahelyemen mindenki beteg lett, mert volt valaki, akinek luxus lett volna szólni, hogy nem érzi jól magát:(
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kollégám most covidos
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3-3 nekik/neked milyen tünetei vannak/voltak? Voltak többen is akkor akik betegen mentek be dolgozni?
ma 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak, miért ne lennének.
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
covid=nátha
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: én egész jól megúsztam, csak fájt a fejem, izom, ízületeim, de már attól kinyúltam, ha kimentem a konyhába főzni egy teát. (Meg itthon "karanténban" voltam 2 hétig, amíg minden tünet elmúlt, hogy fertőzzem végig a családot, ez volt a legkellemetlenebb. De legalább tőlem nem kapta el senki.) A kollégáim közül páran lázasak voltak 4-5 napig.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 örülök h nem kapták el mások tőled :) Amúgy a kollégának gondolom megköszöntétek? :)
ma 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!