Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3,5 éve szédülés aggaszt, mitől?

3,5 éve szédülés aggaszt, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ezer kivizsgáláson voltam, pánikbeteg és hipohondriával küzdök.. ezt azért is írom le, mert tudom mitől félek… de ha el vagyok épp, és megszédülök.. akkor kezdek csak el pánikolni.. magyarul egy jó ideje a szédülés váltja ki az állandó ijedtsèget.

Már elegem van az orvosokból.. ha 10 alaklaommal nem jártam a sürgösségin akkor egyszer sem. Koponya ct, 24 órás holter, 24 órás vérnyomás mérés, ezerféle vérvétel, szemvizsgàlat, cukorterhelés, szívultrahang (kardiológia,neurológia), pszichologus, füll-orr gégészet..annyira zavar, és hihetetlen, hogy egy belső szorongás okozhat akár ilyet?

Valaki mesélne aki esetleg ugyanígy van?


Van amikor izgulok mégrosszabb, ha lenyugszok elmúlik.. van hogy napokig semmi, aztán van hogy szinte folyamatos, nem tudom mihez kötni…



ma 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első mondatig olvastam csak. Benne van a válasz. Pánikbetegeknél gyakori+ a hipohondria még nyom rajta.
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még, annyi, hogy én is gyakran szédülök emiatt. Doki semmi szervi bajt nem talált.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!