Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányinger, majd szédülés és...

Hányinger, majd szédülés és homályos látás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Bicikliztem (a napon) és út közben meg kellett állonom, azt hittem elájulok, de leültem egy 5 percre azután jobban lettem. Hozzá tenném előtte ittam egy kávét meg egy kólát. A sok koffeintől lehet? Vagy napszúrást kaphattam? ( volt rajtam kalap)

aug. 10. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik okozhatta: a koffein is sok (egyszerre kávé+kóla) meg ilyen melegben nem kellene biciklizni. Folyton mondják is, hogy csak reggel, vagy este biciklizzenek. Egy kis agyi oxigénhiány is lehetett, pl. kemény izommunka miatt, ha emelkedőn tekertél.
aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
100%
Lement a vércukrod... semmi gond, csak legyen nálad nasi, mindegy mi, csak egyél valamit...
aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bringázok 38 fokban is, de ilyenkor ásványvizet iszom (mindig van nálam), és sapka van a fejemen.
aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vércukorra (annak leesésére) tippelnék, nekem is volt pont az általad leírt eset, nem volt bajom magában a meleggel, sose fedetlen a fejem, sok vizet is ittam, sőt minden közkútnál megálltam és ott nem sak ittam és kulacsot töltöttem, mindig "lefürödtem" a kutaknál és így még rendszeresen hűtve is volt a testem, tényleg nem lehetett simán a meleggel bajom, ám egyszer szó szerint elvesztettem minden erőm... (már nemhogy bicózni, hanem otthonról elindulni se merek úgy, hogy ne vinnék magammal kaját)
szept. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy is jártam (04:27 vagyok), hogy Nezsiderből bicajjal indulva, megérkeztem Fertődön a pizzériába (nem a kastély előtti étterem, hanem tökre arrébb), odáig semmi bajom, bicaj leláncolva, állok, besétálok, még itt is minden rendben, majd az étlap nézésekor kezdtem rosszul látni (máskor/egyébként kva jól látok), akkor ütött be az "energiahiány", nem tudtam mit tenni, enni úgyis mindjárt fogok, csak pont a kikérés előtt megjött ez a szαrság, olyannak láttam az étlap összes betűjét mintha a lap nem is lenne nyugalomban, hanem mintha a haverom kezében lett volna és mintha ő még heccelésből rázogatná is a lapot, erre semmi más megoldás nem maradt, mint hogy a haver kérte ki az én pizzámat is
szept. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!