Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxosok pls, ez is tunet?

Refluxosok pls, ez is tunet?

Figyelt kérdés

Nem tul gusztusos latvany, de ego torok, allando buffoges

Es ez a "nyak" allandoan a torkom allandoan valadekos. (Kellemetlen keseru iz) Ilyen "buborekos" ez pedig napi 2-3x feljon. Mar egy 2hete

[link]


tegnap 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De jó, hogy kitetted ezt a képet! Nekem is ugyan ilyen és az utóbbi időbrn kezdtem gyanakodni a refluxra. De az egész 1 éve kezdődőtt random nehézlégzéssel és állandó felsőlégúti tünetekkel, amiért asztmát diagnosztizáltak. De nem az igazi, vannak tüneteim és abból gondoltam rá, hogy reflux, hogy evés után köhögök, illetve ilyen slejm van a torkomban (ami kilégzésre sípol is). Én nem érzem a gyomromban, torkomban a savat, de ugye attól még lehet.

Úgyhogy szerintem nem asztmás vagyok, hanem refluxos. Vagy a reflux okozta az asztmát.

tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem is van asztmám kiskorom óta, de ez nem az.

Amikor felső légúti problémák vannak akkor nem ez a slejm.

Hanem mintha az orrodból jönne.. fhujj.. takony igen sárga általában

Na az slejm.

De én pl ezt 2hete köhögöm fel antibiotikumot is beszedtem már mégis ittvan a torkomba.

ma 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!