Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxosok pls, ez is tunet?

Refluxosok pls, ez is tunet?

Figyelt kérdés

Nem tul gusztusos latvany, de ego torok, allando buffoges

Es ez a "nyak" allandoan a torkom allandoan valadekos. (Kellemetlen keseru iz) Ilyen "buborekos" ez pedig napi 2-3x feljon. Mar egy 2hete

[link]


tegnap 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez valószínű reflux. Ugyanezekkel a tünetekkel küzdök én is, időnként gyomorégés is társul mellé, de jellemzőbb nálam a kaparó torok, állandóan úgy érzem hogy slejm van a torkomban amit nem tudok felköhögni, böfögök. Mostanában már a szegycsontom mögött is szoktam érezni azt a szúró égető érzést egy pontban nagyobb étkezés után.
tegnap 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyelesnel erzed teis ezt a "slejmet"?
tegnap 19:54
 3/11 anonim válasza:
100%
Szia! Igen, az:( Nekem is van, éjszaka is futok néha kiköpni. Két dolog rontja nagyon, egyik az ételek (egyéni, utána kell járni, de általában az édesség és a savas, paradicsom stb. szinte minden betegnél bukó), a másik meg az idegesség, a stressz. Nekem rendben volt pár hónapig, most ezek miatt megint előjött.
tegnap 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jezusom ez nagyon idegesito jelenseg, engem csak ez a slejm vagy nyak idegesit a legjobban es mar szo szerint elvagnam a torkomat.

Es mar azon gondolkodtam hogy rakos vagyok vagy nemtudom miert nem mulik el ez a allando kopet. Kicsit megnyugodtam 😅

tegnap 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Folyamatosan érzem hogy ottvan hiába nyelek, hiába köhögök, se fel nem jön se le nem megy. Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy hányinger is szokott hozzá társulni meg nehézlégzés. Nálam sajnos a stressz hozta ki.
tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is így voltam. De kipróbáltam köptetőt 3napig

Utána elkezdett feljönni.

Krákogás.. segít. Rossz dolog de picit megnyugszik a torkod mert feljön

tegnap 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így valszeg reflux, igen. De csak orvos diagnosztizálhat.
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Es egyebkent ez a "slejm" meg a van valami a torkomba erzes

Mikorra mulik el? Miutan elkezditek ra szedni a sav.csokkentot? Van ra valami tuti tippetek?

tegnap 20:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam van mikor elmulik, de a legtöbb esetben érzem, hogy ottvan. Nekem zavaróbb a hányinger és a nehézlégzés.
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nehezlegzes nekem ejszaka szokott lenni olyankor teljesen kiszarad a torkom.

Uhh akkor ez gondolom olyan dolog amit megszoktal

Nekem mar 2hete ittvan ez a "hiaba nyelek akkor is ottvan" cucc.. enyhul valamikor de nem tunik el

Remelem valamikor elfog tunni a semmibol esetleg 😃

Gondolom a hanyingered emiatt van.. mert ingerel a slejm a torkodban.

tegnap 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!