Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Étkezés után bal oldali...

Étkezés után bal oldali alhasi fájdalom,hányinger???

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mi lehet a férjem baja és hova forduljunk? Kb másfél hete minden étkezés után 15-20 perccel elkezd émelyegni,hányingere lesz és nagyon fájni kezd a hasa a bal oldalon,a bal bordaiv alatt. Hasi ultrahangra foglaltam időpontot. De mi fájhat ott neki? Múlt vasárnap egy étteremben nem volt jó a kaja ahol ettünk és haza felé kihányta az egészet, halászlét evett. 2 nap múlva belázasodott ami 2 napig tartott. Azóta minden étkezés után jelentkezik ez a bal oldali fájdalom. 46 éves férfiról van szó.

szept. 16. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy szálkát nyelt le és beleszúródott a vékonybélbe?
szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy nem. De már akkor sem esett jól neki amikor ette. Sőt azutan az étterem után én is émelyegni kezdtem pedig én csak rántott sajtot ettem.
szept. 16. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Epeutak bajai, epekövek lehetnek, gyomorfekély. Házirvos, majd gasztroenterológus segíthet. Semmi komolyra nem gondolnék.
tegnapelőtt 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 A máj és az epeutak a jobb oldalon vannak, a kérdező pedig baloldalt ír!
tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!