Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem vagyok jobban?

Miért nem vagyok jobban?

Figyelt kérdés
2 hete kedden elmentem orvoshoz mert nagyon fájt a fejem és a fülem. Kiderült, hogy hallójárat gyulladásom van szóval kaptam fülcseppet. Egy héttel utána kedden, elmentem újra orvoshoz mert nem lett jobb. Azt mondták, hogy középfül gyulladásom van. Kaptam antibiotikumot. Ma lett vége az antibiotikumnak, de semmivel nem lett jobb. Ugyanúgy fáj a fülem és fejem, és most már a torkom is. Menjek vissza orvoshoz? Vagy nektek van valami tippetek, hogy mit csináljak? Köszönöm előre is a válaszokat!

szept. 15. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza harmadjára is. Légy nagyon határozott, ne engedd, hogy ellegyezze az orvos a problémád. Mondd meg, hogy 2 hete beteg vagy, 1 hétig csepegtettél a füledbe, 1 hétig pedig antibiotikumot szedtél, mégsem segítenek. A legfontosabb, hogy határozott legyél. Engem ezért kezeltek mindig komolyan az orvosok, mert nem engedtem a kérdéseknek sem, amik enyhíthetnek azon, amiket elmondtam.
szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm, kedden elmegyek fül-orr-gégészetre.
szept. 15. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál a fülészeten? Mit mondtak?
szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam! Azt mondták, hogy nem látnak semmit és nem értik miért nem vagyok jobban szóval csináltak vérvételt. Azon van 3 csillag (CRP: 7,79; MONOCYTA: 7,8%; MCV:93,6) Viszont most nem dolgozik az orvos szóval nem mondták, hogy most mi legyen csak elküldték a leletet. Még mindig értetlenül állok a dolgok előtt, mivel még mindig beteg vagyok és pluszba szárazköhögésem is lett.
szept. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!