Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerinted jól tettem a háziorv...

Szerinted jól tettem a háziorvos váltást?

Figyelt kérdés

Történetem: 24 éves vagyok. Látás és hallássérült magasvérnyomásos. (Stickler syndroma) Van emellett ízületi eltéréseim is. .

H5410 Egyik szem vaksága csökkentlátás a másik szemen

H3580 Egyéb ideghártya rendellenségek

H5210 Myopia

H9030 Kétoldali idegi hallásvesztés

I10H0 Hypertonia

E7850 Hyperlipidemia k.m.n


Rokkant ellátott vagyok 14% egészségi állapot 86% egészségkárosodás.. D kategória. Kapok fogyatékosságit is...


8 általános és 4 év szakközép felső iskolát végeztem. Aztán leszázalékoltak és rehabilitációs helyen dolgozom 5 órát.... Fél évente szerettem volna 3 vagy 4 napot betegbe menni... Mert elfáradok hisz beteg vagyok.. és fél évente néhány napra nem volt képes betegbe venni ennyi betegség ellenére a háziorvosom... Ezért átmentem az üzemorvosomhoz aki 6 éve ismer.. ő pedig betegbe felvesz amikor szólok neki... De így is elég ritkán megyek el csak ha már tényleg nem bírok dolgozni... Évente kb 10 napot vagyok betegállományban a régi háziorvosom ennyire nem volt képes hogy évente 10 napot betegre vegyen és kiabált is .. sot mindenkivel kiabál... 19 éves koromig gyermekorvoshoz tartoztam akivel mai napig beszélek tiszteletem szeretem!🙏🏼😘 Aztán át kellet mennem felnőtt háziorvoshoz 19 évesen ő is nagyon aranyos kedves volt...tavaly előtt ment el és ezt az új orvost tették hozzánk ami így cselekszik soha senkivel nem volt bajom csak ezzel az új háziorvossal vagyis mostmár w régi háziorvosom mivel az üzemorvosom lett az új háziorvosom aki olyan mint a gyermekorvos volt meg aki ez előtt a 'durva' orvos előtt volt


szept. 14. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jól tetted!
szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól tetted. Az én háziorvosom is bunkó, fogok váltani.
szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fél évente 3 napra nem vett fel betegbe ...évente amit a cég ad 15 napot se szoktam elhasznalni max 10napot szoktam...meg a durvaságát elviselném nekem a betegállományal volt bajom nem vett fel egy évben még 3.napra.sem
szept. 14. 21:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyi betegség mellet kell kis pihenő mikor gyenge faradt vagyok kevés a szabim.25 nap korom mióta ha nincs munka ki írják.a.szabit olyan sokat kértem volna.hogy vegyen fel fél évente 3 napot betegbe ...nembaj az új orvosom aki üzemorvos is felvesz kedves aranyos doktornő
szept. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!