Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat hogy egy három...

Mire utalhat hogy egy három felváltva van szilárd székeletem és hasmenésem?

Figyelt kérdés

szept. 13. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Sibo , ibs, coliakia, laktozetzekenyseg
szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Valami nem kerek az étkezési szokásaidban. Gondolom, amikor hasmenés van, eszel egy csomó olyasmit ami megfogja. Aztán amikor megint jó, eszel valami szart (zsírban tocsogó gyorskaját, gyanús kifőzdében valamit, stb) és megint hasmenés a vége. Egy ideig hagyagold a nehéz ételeket meg a nyers zöldséget, puha rostokat egyél inkább. És kerüld a kifőzdéket és menzákat, ha lehet. Nekem ez szokott segíteni, ha valami nem stimmel az emésztésemmel.
szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Mindig otthon eszek és évent egyszer-kétszer szoktam gyorskajáldába menni. Most augusztusban volt két és fél mikor elég rendszertelenül ettem mert gyakorlaton voltam, mióta hazajöttem és megint normális időpontokban eszek azóta tart ez.
szept. 13. 08:29
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
41%
Sok oka lehet. Ha ez sokáig fennáll, akkor ki kell vizsgálni.
szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Sorry, de ezt ugye nem írtad a kifejtésben. Pedig az lesz a kulcs, hogy valamit máshogy eszel, mint szoktál. Te tudod, mit változtattál. (2-es voltam)
szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
SIBO
szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!