Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több napja folyamatosan érzek...

Több napja folyamatosan érzek egy kellemetlen szagot amit mások nem éreznek csak én. Milyen rendellenességre utalhat ez a jelenség?

Figyelt kérdés

aug. 7. 09:52
 1/5 retektorta ***** válasza:
100%
Jó az orrod. Sajnos az enyém is, minden szagot megérzek, amit mások nem.
aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos. Nem tudom,hogy esetleg nem valami idegrendszeri probléma-e? Lehet hogy ez a szag nem is létezik, ha más nem érzi.
aug. 7. 10:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyan szag ami nem is emlékeztet semmi olyanra amit eddig valaha is éreztem. Nem tudom megmondani milyen szag, csak kellemetlen.
aug. 7. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne gondold túl, ha idegrendszeri probléma lenne, más panaszod is lenne. Én is sokszor érzek szagokat amit mások nem. De ez van
aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Nincs esetleg valami gyulladás a légutaidnál/szádban, volt-e orrvérzésed, szúró fájdalom az orrodban? Gyógyuló sebnek is van jellegzetes szaga, nekem régen sokszor pattant el ér az orromban és mindig volt szaga amíg gyógyult. De szájüregi dolgok miatt (afta, fogműtét) is éreztem már érdekes szagot.
aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!