Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3hete nincs hangom.Kicsit...

3hete nincs hangom.Kicsit orrom jobb oldali mellékürege duzzadt,csordogál a váladék.Fülem kicsit fáj.DR neomycines kevert orrsprayt írt,amit N tudom kiváltsam,mert tavaly tavasszal mik felírta 1,5hét után vérzett orrom.Nehezen jött helyre.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neomycines orrspary javaslatok ?

#neomycines kevert orrspray
szept. 10. 23:03
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amikor ott voltál az orvosnál, ezt vele kellett volna megbeszélni, valószínűleg van másik fajta amit lehetett volna használni. Ez nem tudom pontosan milyen orrspray, valószínűleg csak receptre készítik el, vagy arra váltható ki, de amiket recept nélkül vehetsz, nem lesz jobb. Nem tudom mikor voltál orvosnál, de 3 hét az nagyon sok, azt sürgősen kell kezelni mindenképpen.
szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.5 hét után simán vérezhet az orrspraytól az orrod és nem csak a Neomycinestől, mert az orrspray irritálja a nyálkahártyát. Egy hatóanyagos orrsprayt max. 1 hétig lehet használni. Elkezdheted használni a Neomycines orrsprayt, de ne tovább 1 hétnél! Viszont, ha 3-4 napon belül nem érzel javulást, akkor menj vissza, mert lehet, hogy kialakult egy melléküreggyulladás, amire szájon át is szüksége van antibiotikumra.
szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv, kaptam antibiotikumot végig szedtem de nem javultam. Orrsprayt használom, de kissé hátra folyik. Bal oldali hangszalagom pár éve paramedián állásban van, s a jobb dolgozik csak.S félek hogy nehogy azzal is gond legyen.

Szeretném megnézetni magam másik Gégésszel is.

Tudtok javasolni Gégészt Budapesten ?

szept. 15. 00:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!