Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy angina...

Lehetséges, hogy angina prectorisban szenvedek?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok 2 éve. Elsősorban mellkasi panaszaim vannak, legtöbbször szívinfarktushoz hasonló rosszullétet élek át. Mellkasi fájdalom, nyomásérzés, bal kar fájdalom, zsibbadás, légszomj, szédülés, ájulásérzés, halálfélelem, hányinger. Voltam már kórházban is napokat, ahol részletesen kivizsgáltak, azonban nem találtak semmi eltérést. 1 éve szintén felkerestem a kardiológiát, miután a panaszaim nem enyhültek, azonban akkor sem találtak semmi eltérést. EKG, mellkas röntgen, valamint szívultrahang vizsgálatokat végeztek rajtam.

Ennek ellenére mai napig mellkasi és szívbetegséghez kapcsolódó tüneteim vannak, mozgás közben is előtör a mellkasi fájdalom és hamar ki is fáradok. Igaz, túlsúlyos voltam sokáig, 1 hónapja kezdtem el fogyni és sportolni. Előtte nem mozogtam.

Ti mit gondoltok? Nagyon aggódok jelenleg is.



szept. 10. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anginának jellegzetes EKG képe van. Ha csináltak terheléses EKG-t is és azon sem látszott semmi, akkor nincs anginád. A pulzusod milyen, nem gyors?
szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pánikbetegséged a gyökere a problémáknak.
szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1


Terheléses EKG-t nem csináltak. Pánikroham közben készült viszont EKG, ha az terhelésesnek minősül.


#2


Köszönöm, ez nyugtató. :)

szept. 12. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy?

Nem hiszem, hogy angina lenne. Tavaly volt egy pánikrohamom, akkor volt nekem is mindenféle kivizsgálás: ekg, mellkas röntgen, vérvétel nem találtak semmit. Utána folyamatosan szorongtam, ugyanilyen tüneteim voltak. Ennek a szorongásnak 2 hónapja megint egy pánikroham lett a vége, mondtam mindenkinek, hogy na most találnak valamit, tuti valami baj van a szívemmel mert zsibbadt a bal karom, szapora volt a pulzusom, mellkas nyomás, légszomj, csináltak megint csak egy ekg-t és akkor sem találtak semmit. Ennyi idő alatt igencsak kiderült volna ha nagy baj van.🙂 Ha sportolsz folytasd, legjobb szorongás oldó. Hidd el elfognak múlni a tüneteid.😊

szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!