Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is beteg most? Járvány lenne?

Más is beteg most? Járvány lenne?

Figyelt kérdés

Több barátomtól hallottam, hogy betegek, én is, sőt, az egész családom, ez magába foglalja: láz, orrfolyás, köhögés, fáradtság.


más is így van jelenleg? covid tért vissza esetleg?



szept. 2. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hete voltak ilyen panaszaim. Vannak ismerőseim, akik covidosok, de ők Oslóban élnek.
szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én is így érzem magam, még csak most kezdtem a sulit (12.osztály) de már most hiányzok mert lázas lettem.
szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
92%
Pénteken megjártam az sbo-t. Magas pulzus, mellkas szorítás, szédülés,enyhe torokfájás, orrdugulás. Covid tesztet csináltak és pozitív lett az eredmény 🥴 Most itthon nyomom az ágyat. Nem sokáig tudok fent lenni a fáradtság és a légszomj miatt. Voltam már covidos... De ott ilyen tüneteim nem voltak. Ez valahogy keményebbre sikerült.
szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor most valszeg terjed valami.. jobbulást mindenkinek!
szept. 4. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Megint több Covidos betegünk van.
szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy egyre többen járnak maszkban. Nyilván nem, ok nélkül, valami van.
szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem végül “csak” arcüreggyulladás okozott tüneteket, covid tesztet nem csináltattunk, de amilyen a szerencsém, biztosan ez is covid miatt alakult ki.
szept. 6. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Napok óta olyan, mint amikor télen elkap valami vírus. Rossz közérzet, álmosság, fejfájás, émelygés, állandó orrfújás. Emellett még görcsöl a gyomrom is rettenetesen, pedig az nem szokott. Mára mintha jobban lennék, remélem hamar elmúlik.
szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

igen, en szerencsere nem mert itthon sundisznozok, de irogatja sok ember, meg amikor 1 honapban ki kell mennem 4 - 5x akkor hallom metron hogy olyan szakadt trutymak jon ki belole amikor kohog, de egyebkent jol van - gondolok kigyogyult, meg masok is fujjak az orrukat, buszon szipognak. Elelmiszerboltokban mondjuk nem figyeltem. Ja gyogyszertarban kert valaki szamarkohogesre oltast erre az volt a valasz hogy meg ninicsen sajnos aztan kerdezdte hogy van e valami ra egyeb es mondta hogy igy konkretan nincs az altalanos kopteto lazcsillapito meg ilyenek helyett. asszem a gyerekenek kellett vagy mi.


meg jo hogy nem kell kimozdulnom. telen imadok minden 4. heten beteg lenni. Amikor epp kigyogyultam, mar jon a kovetkezo.

szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A családon most vonul végig. Nem én voltam az első, aki lebetegedett. Szerdán keltem leizzadva, gyenge lázzal, orrdugulással, fejfájással. Aztán orrfolyás, köhögés, rekedtség. Nem tudom covid-e vagy valami más de igazából mindegy mert a háziorvos ugyanazokat írja fel úgy is, tesztet nem kért. Most már kezdek kijönni belőle de még nem vagyok teljesen jól. Családban többeknek is pár napja kezdődtek ugyan azok a tünetek mint előtte nálam. Boltokban is sok tüsszögő-köhögő ember van, szennyvízben kimutatott COVID koncentràció exponenciálisan növekszik. Biztos hogy van valami járvány de persze megy a kussolás róla, pedig már rég indokolt lenne a közösségi terekben a kötelező maszkviselés.
szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!