Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Evés után durva hasfájás,...

Evés után durva hasfájás, puffadás, újonnan aranyér és hüvelyfolyás...mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 napja minden evés (akár kis adagok) nagyon fáj a hasam, és keményre felpuffad, órákig ki vagyok ütve. Ezzel egyidejűleg hüvelyfolyásom is lett, illetve kb. 3 napja egy dudor a végbélnyílás környékén ami fáj, viszket.

Ezek lehetnek valami tünet együttesek? Esetleg fertőzés okozza őket?

Gondolkodom orvoshoz menni,de párom csak lecsesz,hogy ne menjek minden aprósággal, meg evés után mindenkinek nagyobb a hasa...

Valaki tapasztalt hasonlót, tudta valamivel enyhíteni a problémákat?



aug. 29. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már rég el kellett volna menni orvoshoz, ha minden evés után jelentkezik ez, és mindenféle ételtől.

Minél előbb menj orvoshoz, lehet hogy bélgyulladás, de bármi más is lehet. Magától nem hiszem, hogy elmúlna.

Háziorvoshoz menj, mondj el neki minden problémát és majd ő elmondja, hogy milyen szakrendelésekre kell menni.

aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy belgyógyász nem ártana. Nekem "csak" puffadás volt eleinte evés után. Lassan már semmit nem tudok enni, most járok kivizsgálásokra..


Jobbulást!

aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pumber89 ***** válasza:

"kis apróságok"


Oké. Párod rendkívül intelligens egy szerzet. :)

Na emeld a sejhajod, és tiplizz el dokihoz.

aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Rendben, akkor elmegyek első körben a háziorvoshoz, ezek szerint nem nevetséges apróságok csak ezek.

aug. 29. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem. Ha nem eszel egy egész dinnyét, akkor tényleg doki.
aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!