Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6. napja puffadt a hasam?!

6. napja puffadt a hasam?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is köszönöm az értelmes illetve segítő szándékú hozzászólásokat🙏🏼


A probléma valóban az, hogy ma 6. napja konstans fel van puffadva a hasam. Reggel, délben, este, tényleg állandóan. Ma délutántól már érzek egyfajta “nyomást” is.


Habár a havi vérzésem előtti 1 hétben rendszeresen puffadok, az általában néhány napig tart, de ilyet meg soha nem tapasztaltam.

A puffadás egészen pontosan hétfőn kezdődött, szerdától pedig menstruálok. Nem tudom ennek van-e köze most hozzá.

Az emésztésemmel sem hiszen hogy probléma van, csak ma 2x volt teljesen normális a székletem.


Eléggé kétségbe estem, orvoshoz elmennék, hogyha a szüleim elvinnének. (tizenéves lány vagyok)



jún. 1. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell szülő? Viszed a TB kártyádat, s mész a háziorvosodhoz. 16 éven alul tilos ide regisztrálni, amúgy.

De 14 évesen már simán mehetsz egyedül is.

jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Rennie rágótabletta recept nélkül. Majd ha nem használ, akkor ráérsz orvoshoz menni. A másik erre való az Espumisan, de nekem a Rennie jön be. Nem ettél k betűset vagy hüvelyeseket?
jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!