Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszer a Kventiax?

Milyen gyógyszer a Kventiax?

Figyelt kérdés
Ma (2024.08.28.) déli órákban pszichiáternél jártam! És a Kventiax 25 mg-os, és 60 db-os gyógyszert írt fel nekem a pszichiáterem! Mire való a Kventiax? És hogyan kell szednem?

aug. 28. 14:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

"És ha 4 dobozzal veszek be egyszerre?"


Én segíteni akartam, de erre már csak azt tudom írni, hogy a NÉGYSZERES zárton fogsz kikötni.

aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
10-es nem vagyok kezdő! Már évek óta rendszeres gyógyszer szedő vagyok! Csak idáig nem kelletett pszhiáterhez járnom! De metfogamát, zopigent, tramadolt, Covercard-ot, milulit-ot idáig is szedtem. Csak most ez új a Kventiax! És a 6-osnak írom. Ha kiüt az csak jó!
aug. 28. 16:36
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha beveszel 4 dobozzal, akkor először nem a zárt osztályra kerülsz, hanem a toxikológiára. Akár az intenzívre. Ha sikerül túlélned, utána visznek a zártra.
aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8 beveszi az egeszet ami raadasul azonnali feloldodasu, igy halt meg egyik xy ismerosom, eros gyogyszer a szivre nagy adagban raadasul ha nem is szedted. Ott nem zart osztaly lesz, hanem koporso osztaly. Es nem szep halal ahogy hallottam, kinlodik az ember felkel elajul szive ossze vissza ver elajul felkel faj a feje szive robban valami ilyesmi. Jo szar lehetett. Lenyeg hogy 20 - 30 perc alatt csao.
aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-esnek! Nem baj ha végleg elaszok! Csak ki aludjam magam!
aug. 31. 11:15
 16/17 anonim ***** válasza:

15


moss erre mit mondjak

aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%

Hát figyelj, én is szedem a quetiapint, eleinte túladagoltam párszor (igen, egyszer öngyilkossági szándékkal és több gyógyszerrel kombinálva). Na, azt amit átéltem utána, nem kívánom senkinek. Miután magamhoz tértem a kórházban, olyan brutális szédülés következett, hogy nemhogy lábra állni nem tudtam, de még a fejemet megmozdítani sem. De még megmozdulnom sem kellett, mert anélkül is hullámokban jött olyan fajta zuhanó szédülés, mintha leugrottam volna a tizedikről. Ezzel párhuzamban folyamatos hányás, de inkább "csak" öklendezés, mert már csak az epe jött fel, fuldokoltam. Esélyem sem volt a wc-re kimenni, úgyhogy összefostam magam... (Mondjuk be voltam pelenkázva, de attól még a szégyent nem felejtem el.) Folyamatosan azt vártam, hogy ájuljak már el, mert akkor legalább nem éreznék semmit, de nem sikerült, mert csak az ájulás határán egyensúlyoztam.

Egyébként egy rokonom is túladagolta magát ugyanezzel, ő a toxikológia intenzív osztályára került, akkor még túlélte...

Szóval, sok sikert...

aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!