Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennek az orvosi utasításnak...

Ennek az orvosi utasításnak mi lehet az oka, értelme? Vashiányom van, kb tavaly derült ki, de azelőtt sokáig nem voltam vérvételen - valószínűleg már évek óta tart, csak akkor derült ki. A háziorvos azt mondta, hogy ne szedjek vas készítményt!

Figyelt kérdés

aug. 19. 06:22
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#17. Nem kellene a magas lóról beszélni.

Amit korábban írtam, hogy volt egy hölgy és sehogy sem tudta rendezni a vas szintjét, az értelemszerűen nem rám vonatkozott.


Ellenben! Amikor én szedtem a vasat és egyebeket, akkor nekem normalizálódott a vas szintje!

Aztán a házi"orvos" leállított erről.


Szóval a kérdés még mindig ugyanaz: mégis, mi járt a fejében, hogy letiltott a vaspótlásról?


És igen, vannak ilyen orvosok, mint a példa mutatja.


Egyébként másban is rettenetesen félre akart kezelni, csak akkor már észnél voltam és nem hagytam.


Sajnos ezzel a "vas nem pótlással" viszont rendesen megszívatott.

aug. 19. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!