Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki cukorbeteg mennyi volt a...

Aki cukorbeteg mennyi volt a legmagasabb érték ?

Figyelt kérdés
Mekkora értéknél kómál be az ember ?
aug. 16. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Változó, apámnak valami 50-70 között volt és nem kómált be, bár tény, hogy nagyon zavart volt, mást ez meg már kiütne.
aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a vércukormérőm 32-ig mér. Utána már csak annyit ír hogy HI (magas). Sajnos szülinapi bulik vagy nagy családi ebédek (pl karácsony) után szokott 25-26 is lenni :/ egyetlen egyszer volt olyan hogy HI-t írt ki, pedig akkor csak simán ebédeltem. Szerintem elfelejtettem beadni az inzulint. Soha máskor nem volt ilyen. De én akkor sem éreztem semmit hogy rosszu lennék. Beadtam vagy 20 egységet és vártam. Kb fél óra múlva már mérhető volt, talán 29 ha jól emlékszem, és szép lassan csökkent.

Amugy olvastam már itt az oldalon többször hogy valaki 25 meg 28-as cukorra került kórházba mert bekómált. Szerintem ez hülyeség. Ott nem attól volt a baj hogy egyszer felment 25 fölé, hanem lehet tartósan annyi volt hetek vagy hónapok óta.

aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehez van, aki bekómál 25-nél,nem tudom, de ismerősömnek volt többször 26, de nem történt ilyen, mondjuk zavart volt nagyon.
aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!